tym razem milusi, kolorowy alfabet - Mój pierwszy alfabet, Elżbieta Wasiuczyńska

post przeniesiony na inny adres

11 komentarzy:

 1. Moni, cieszę się, że podsunęłam Wam "Moją pierwszą księgę pojazdów"!:))) A "Alfabet" już też na naszej liście. Cudowne książki! Życzę Wam wszystkiego dobrego, a przede wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń literackich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) To my cieszymy się z podpowiedzi! Choć wiem, że na alfabet jeszcze dużo za wcześnie, to jednak nie mogłam się oprzeć, no i zawsze mam taką obawę, że FAJNE książki się "skończą";/ :)
   Dziękujemy! Przyjemności książkowych!:)

   Usuń
 2. Moje dzieci też są po szkole "Mojego pierwszego alfabetu", ale Wasz wygląda, jakby rzeczywiście był wyszywany i pluszowy... Szkoda, że dzieciaki wyrosły z tej książki. Mimo to, od czasu do czsu po nią sięgają, ba - nawet nie pozwalają oddać potrzebującym dzieciom (a zwykle nie mają z tym problemu). Widać, że ta książka wciąż wiele dla nich znaczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dominika wygląda przytulnie, to prawda :) Myślę, że takie książki służą bardzo długo... i wiele znaczą :)To dobrze! Taką silną więź z książką można Dzieciom wybaczyć :)

   Usuń
 3. o to juz wiem co kupie bratankowi Jasiowi, jak tak patrze na zywe zainteresowanie Twojego malucha:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rany, jak dawno mnie tu nie było. :( Piękny wieloryb!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dawno, dawno ...aż się wieloryb pojawił;)

   Usuń
  2. A bo widać wieloryb był potrzebny.... Mam nadzieję, że teraz wiatr w żagle będę miał lepszy i okazji do zaglądania ponownie będzie znowu sporo...

   Usuń
  3. Jak wieloryb jest, to muszę się pojawić - poproszę więcej. Liczę, że teraz wiatry będą bardziej sprzyjające, by tu zaglądać, bo ostatnimi czasy wiały nie tak, jak potrzeba.

   Usuń
  4. a będzie więcej, będzie - może nie wielorybów, bo zróżnicowanie konieczne (właściciel - między innymi - wieloryba szybko się nudzi) i pragnienie kolejnych książeczek silne!
   Dobrych wiatrów!

   Usuń