Pomóżmy Alessio zagrać z Tatą - 1% to tak niewiele, a wiele znaczy!

 
Pamiętacie, że rozliczając się z urzędem skarbowym możemy przekazać swój (przynajmniej) 1% na dobry cel? Decydując się na taki krok możemy pomóc spełnić marzenia wielu dzieci. Wśród tych dzieci jest mały Alessio. Aby Alessio mógł razem z Tatą zagrać w piłkę potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Przekazując tak mało możemy zrobić tak wiele - pomóc Rodzicom Alessio i Jemu w rehablitacji.
Więcej informacji poniżej.
 
 

2 komentarze:

  1. Ja juz oddaje swoj 1% podatku na dziewczyne chora na stwardnienie rozsiane. Tuz przed swietami zaczepil mnie w markecie jakis mezczyzna, juz mialam odejsc zniecierpliwiona, ale mial cos takiego w oczach, ze przystanelam. Starszy pan rozdawal ulotki z prosba o oddanie swojego podatku dla jego chorej corki, nieco nieporadnie i kulawo, nie mogl znalezc tych ulotek w wielkiej torbie, potem zgniotl niechcacy w drzacej dloni- bardzo mnie wzruszyl...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Taki ogrom nieszczęść i potrzeb, które można w jakiś sposób (tu prosty) zniwelować, a tylko jeden pit;/ człowiek chciałby pomóc wszystkim, ale ja ufam, że jeśli fundacja jest w krsie i urzędy wpisują ją na "swoją" listę jest wiarygodna, więc jeśli mój 1% przeznaczam na jedno, to na drugie mogę wpłacić na konto .... chociaż ja też jestem z tych, którzy mocno się wzruszają i chcieliby dobrze dla wszystkich, więc mogłabym tak w nieskończoność. My jeszcze przed rozliczeniem:)

      Usuń