LOSOWANIE RAZ JESZCZE - TYM RAZEM SERCE TYGRYSICY WYGRYWA ...


Ja wiem, że różnie się zdarza, że nie można zajrzeć do Internetu i śledzić losów konkursu, do którego się zgłosiło, ale wyniki losowania książki Serce Tygrysicy "wiszą" u mnie już dwa tygodnie, więc myślę, że jakoś można było do nich dotrzeć. Tym bardziej, że znalazłam zwyciężczynie na FB i wysłałam informację na temat wyników. Nic. Nadal milczy. W związku z tym powtórzyłam losowanie i mam nadzieję, że pierwsza zwyciężczyni to zrozumie. Dla własnej pewności i zabezpieczenia powtórzyłam losowanie kilka razy, ale te wyniki pozostawię dla siebie, mam nadzieję, że nie będę musiała z nich korzystać, że tym razem zwyciężczyni - Hiliko - zgłosi się chętnie po książkę.:)

kolejny raz wrzuciłam wszystkie Wasze nicki, pomijając oczywiście poprzednią zwycieżczynię ...


Gratuluję i czekam na maila z danymi do wysyłki na adres: moja06@wp.pl

6 komentarzy:

 1. O kurczę, to fantastycznie! :) Dziękuję za informację na moim blogu, już wysyłam maila :)
  Dziękuję pięknie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hiliko jak ja się cieszę:)) Maila odebrałam, postaram się dziś jeszcze wysłać:)

   Usuń
 2. A tak się zastanawiam, czy nie dałoby się po prostu spróbować skontaktować z wygrywającym? Ja tak zrobiłam i korona mi z głowy nie spadła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zanim coś skomentujesz - przeczytaj post!

   Usuń
 3. szkoda, że nie słyszałam o tym konkursie.. na pewno bym spróbowała, gdyż książka zapowiada się na prawdę świetnie! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książkocholiczki Krakowa - ja go jednak "rozgłaszałam" - na blogu w 2 miejscach, na fb ....wydaje mi się, że dość dobrze. No szkoda;(

   Usuń