książka wędruje do ...

biblioteki! Tak, ze względu na brak zainteresowania konkursem, w którym wygraną była ostatnia część książki Carlosa Ruiza Zafona Więzień nieba - nie wnikam skąd tak małe zainteresowanie - książkę zaniosę do mojej biblioteki, w której zapewne będzie rozchwytywana!!!

Pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. Nie rób tego!!! :D Gdybym wiedziała uwierz, że zgłaszałabym się rękami i nogami, ale nie było nigdzie żadnej informacji a ja cały ten tydzień uczyłam się do matury... wybacz nam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym chętnie wzięła udział w konkursie, gdybym miła dwie poprzednie części za sobą, a tak nie było sensu grać o 3 część, nie czytając wcześniejszych. ;) Tak czy inaczej, szkoda, że było małe zainteresowanie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, trafiłam do ciebie pierwszy raz i na początek takim dramatem powiało... szkoda. Lubię Zafona i mam ochotę przeczytać tę książkę... jak tylko uporam się ze stosami urodzinowych prezentów i bibliotecznych nabytków. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety też nie czytałam poprzednich części ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do wszystkich komentujących :) - książka już w bibliotece:)!!!

  Soulmate: informacja właśnie była - na blogu (patrz post niżej) oraz na FB. Powodzenia na maturze!!

  Ruczek: właśnie konkurs był tylko dla tych, którzy czytali;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety :( Tak, to na pewno bym próbowała swoich sił w konkursie. Ale w sumie, w bibliotece książce też będzie dobrze. Rozumiem Twoją decyzję :)

  OdpowiedzUsuń