mały CIESZY OKO STOSIKTo w jakim tempie urósł ten stosik zakrawa na cud …tak wolno jeszcze nie zbierałam raptem czterech książek:) Ten przytulaśny stosik złożyłam z książek nabytych z różnych źródeł i w końcu to taki trochę odwet za nieudany stos świąteczny :/

Erich Fromm Mieć czy być – nabyty dziś w E.

Haruki Murakami Koniec świata i Hard-boiled Wonderland – również dziś i również w E. (choć miało być South of the Border, West of the Sun – ale okazało się, że to wcale nie takie proste kupić w E. książkę obcojęzyczną i do tego tą upatrzoną)

J.R. Moehringer Bar dobrych ludzi – allegro, książka baśniowa, z tych, które szkoda kończyć!

Philp Roth Cień pisarza – przypadkiem, wczoraj, Matras za 6,40!I znowu ten dylemat … czytać dalej to co zaczęłam czy zabrać się za tak stosikowe pokusy?

14 komentarzy:

 1. Intryguje mnie ten "Bar dobrych ludzi" - bo i tytuł fajny, i opis wydaje mi się całkiem dobry :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Bar dobrych ludzi " wspaaaaaniały, cały czas muszę się zabrać w końcu za jego recenzję :)
  I ten prześladujący mnie Murakami :D

  Skarletko o "Barze..." już cudownie pisała Miss Jacobs, zajrzyj to na pewno się skusisz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i masz, skusiłyście mnie na ten "Bar dobrych ludzi" - już dorzucilam do poszukiwanek na Biblionetce :/

  A ta książka Murakamiego stosi sobie u mnie na półce w Polsce i czeka na mój powrót, cierpliwie, razem z setkami innych ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skarletko radzę Ci dobrze, posłuchaj Tuchy i zajrzyj do Miss Jacobs:)
  Tucha Murakami mnie dziś dopadł! Uzbrojona w spis dostępnych w miejskiej bibliotece oraz w spis tych, które nadgryzłam wybrałam tę pozycję - jakoś emanowała z niej ta moc przyciągania:)
  Książkowo skuś się, skuś!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Murakamiego i jego przede wszystkim bym podkradła. "Bar..." też zapowiada się ciekawie...

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. widzę, że nie tylko ja "barem dobrych ludzi" się zainteresowałam, ...a i Murakamiego by w końcu choć liznąć- bo wstyd, ale jeszcze nic nie miałam w ręce...

  OdpowiedzUsuń
 7. Claudette - chyba staję się bigamistką:) najpierw Nabokov teraz Murakami! No dobrze, może to tylko chwilowe zauroczenie? A "Bar..." jak to bar - ciekawie, ciekawie:)
  Kaś - jaki wstyd!?
  Margo czytam, czytam i napiszę, napiszę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Stosik jak zwykle apetyczny. :) Mnie też zaciekawił "Bar dobrych ludzi", ale wątpię, bym znalazła go w bibliotece. Ostatnio udałam się do niej z listą składającą się z pięciu tytułów i - jak się okazało - poszukiwanych książek albo nie było wcale, albo były wypożyczone. Zraziłam się na kolejny miesiąc. :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ondine Bar dobrych ludzi nabyłam - choć tego nie lubię - na allegro ... a w bibliotece nic nie dostałaś, bo chciałaś widocznie poczytne bestsellery:) ... a nie możesz tego wszystkiego zamówić? Ja często zamawiam książki, które aktualnie są wypożyczone - kiedy taki delikwent oddaje książkę jest ona automatycznie blokowana do dalszego wypożyczenia i odkładana na "półkę z rezerwacjami". Nie zrażaj się, czytaj!

  OdpowiedzUsuń
 10. Przenoszę się z cudnie-paskudnie.blog.onet.pl na cudnie-paskudnie.blogspot.com. Póki co trwają jeszcze prace, ale zapraszam już teraz do odwiedzin. ;) (i zmiany w linkach) / Ondine

  OdpowiedzUsuń
 11. :) Dziękuję, odwiedzę!

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ja wiem czy taki mały ? :D

  OdpowiedzUsuń