Kreativ Blogger Award - nominacja


Jakże miły to post! Pochwalę się, a co tam i podzielę z Wami radością z nominacj do nagrody Kreativ Blogger, do której nominowała mnie Miss Jacobs - DZIĘKUJĘ BARDZO ;-)

Moje typy, które zasłużyły na nagrodę bez żadnych nominacji ;-)


Holden za otwartość, szczerość i bogactwo uczuć, których mi dostarcza

White Plate za obudzenie mojej kreatywności

Enga za poszerzenie horyzontów i odwagę

Med-Ola za Nabokova, codzienną radość, za BYCIE i nie tylko

Magamara za możliwość poznania miejsc, których bez Niej nigdy bym nie poznała i moc wzruszeń

Lilithin równiez za horyzoty ale tym razem te literackie i obudzenie ambicji czytania w języku Szekspira


Oczywiście to ogromny problem wybrać tylko siedem osób do nominacji, tym bardziej, że mi samej trudno uwierzyć w nominację dla mojego skromnego, niespełna rocznego bloga. Jest wśrod Was tak wielu wspaniałych, że regulamin KBA łamie moje serce ;-(

10 komentarzy:

 1. Bardzo dużą i niezmiernie przyjemną zrobiłaś mi niespodziankę taką nominacją :) Teraz pozostaje mi tylko "obadać" sprawę i dowiedzieć się, cóż to jest :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo jestem uradowany i DZIĘĘĘĘĘĘKUJĘĘĘĘĘĘĘ:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaki to jest regulamin i gdzie mogę się z nim zapoznać? Przepraszam, że tak podpytuję, ale będzie prościej i szybciej (dla mnie oczywiście ;)).

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał, gratuluję! Należało Ci się ;* :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Holden ... no bo się normalnie czerwienię:)
  Vampire dziękuję:)
  Książkowo ja brałam stąd ... nie stąd, nie mogę znaleźć strony,na której czytałam regulamin ale znalazłam TO http://kropkinadi.blogspot.com/2008/11/kreativ-blogger-award-czyli-pitkowy.html ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moni, dziękuję bardzo i jednocześnie gratuluję :) Bardzo mi miło, że zachęciłam Cię do czytania po angielsku, pękam wręcz z dumy!

  OdpowiedzUsuń
 7. :) ja też Lilith ... kiedy już przeczytam:))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Moni, a ja z przyjemnością zachęcę Cię do czytania po francusku! I wcale nie piszę tego, żeby zdobyć nominację ;) Ja jak na razie czytam dzięki Tobie już drugą książkę - Zaplecze (wcześniej był Dziennik Jaskółki, który dzięki Tobie został wreszcie zdjęty z półki). A konkurs ma bardzo ładny banner, spokojny i elegancki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czaro to miłe, że przyczyniłam się w jakiś sposób do Twoich lektur:) .... a mój francuski ... hmmm cóż chyba trochę zbyt kiepski aby czytać ... posłuchać mogę, coś rozumiem ale chyba z czytaniem miałabym duuuuży problem. Ale to tylko świadczy o tym, że powinnam się "przyłożyć" do tego! Dzięki Czaro!

  OdpowiedzUsuń
 10. O co w ogóle chodzi z tymi nominacjami??

  OdpowiedzUsuń