WYNIKI KONKURSU!!

Jestem trochę spóźniona z losowaniem i wynikami konkursu, ale to wszystko przez to, że wczoraj wieczorem wróciliśmy z urlopu i dziś od rana - wiadomo - góra prania. Między jednym praniem, a drugim wrzuciłam do "maszyny losujące"j wszystkie zgłoszenia (zaznaczam - wyraźne zgłoszenia do losowania książek!) i wylosowałam dwie zwyciężczynie.
Podaje niestety same zwycięskie nicki, ponieważ - z tego samego powodu, z którego losowanie się opóźniło - nie mam chęci, ani czasu bawić się w kopiowanie i wklejanie obrazów "maszyny losującej".

Jestem bardzo zadowolona i zaskoczona, że konkurs cieszył się takim zainteresowaniem i cieszę się bardzo z Waszych komentarzy. Wszystkie "opowieści" z życia matek i spostrzeżenia dotyczące książek są dla mnie bardzo ważne i wiele znaczą. Dziękuję Wszystkim, którzy wyrazili swoje opinie na tematy okołomacierzyńskie!:)

ZWYCIĘSKI NICKI;)

MONI - książka Początki
KASIA P. - książka Macierzyństwo non-fiction


Przypominam, że sponsorem nagrody w postaci książki Początki jest Wydawnictwo Świat Książki, a książkę Macierzyństwo non-fiction ufundowałam ja sama:)

Gratuluję zwyciężczyniom i proszę o kontakt (podanie danych adresowych) na adres: moja06@wp.pl
3 komentarze:

  1. Gratulacje dla zwyciężczyń:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo sie ciesze i informuje, ze ksiazka dzisiaj dotarla do mnie (wydawnictwo mialo jakies opoznienie z wysylka). Pozdrawiam - Moni

    OdpowiedzUsuń