vivre la france


Nie będzie mnie – nie będzie nie tu tak często jak zwykle bywam, a to za sprawą kolejnego naszego wyjazdu. Wakacyjny bajkowy wyjazd znowu przed nami (zdjęcia z wyprawy po południu Europy można zobaczyć TU). Tym razem jedziemy w kierunku zachodu, a naszym głównym celem jest Francja. I choć wyjazd stał pod wielkim znakiem zapytania z powodu powodzi – myśleliśmy o pomocy, zarówno naszych rąk jak tej finansowej – no bo jak tak możemy balować, jak inni cierpią?!:( ale w miarę opanowywania sytuacji wracały nam chęci i humor. Tak więc tym razem odwiedzimy:

Domek :) Genshagen, KOELN, PARIS, etretat , colleville, saint-quentin-sur-le-homme, le Mont st. Michael, Nantes, Angers, Saumur, rigny-usse, azay-le-rideau, villandry, Tours, chenonceaux, amboise, chambord , blois , bourges, Clermont-Ferrand, valence, Avignon, frejus, Luzern, tasch, zermattmatterhorn, norymbergia, Genshagen, Domek:) (pewnie są tu błędy:/)

Oczywiście postaram się zdawać małe relacje z kolejnych etapów podróży, jednak nie wiem na ile będę miała czasu i sił oraz możliwości (głównie tych internetowych).

Całuję Was i z góry przepraszam za brak odpowiedzi na komentarze i brak odwiedzin na Waszych cudnych blogach, za którymi będę tęsknić.
Czaro dziękujemy za paryską pomoc:)
monika

16 komentarzy:

 1. A my będziemy tęsknić za Tobą i Twoimi odwiedzinami :) O ile dobrze pamiętam, to wracasz dopiero w drugiej połowie czerwca?
  Życzę bardzo udanego, przepięknego wyjazdu, obfitującego w niezapomniane przeżycia, widoki oraz cudnych ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ooooo jak miło:) ... tak, tak druga połowa ... a jak nam się będzie podobało to kto wie?!:)
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Leć Ty cudna i odpoczywaj zwiedzając, ja tam będę w sierpniu :*

  OdpowiedzUsuń
 4. odpoczywaj, wypoczywaj, pamiętaj:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moni, zupełnie nie ma za co! Wspaniała trasa, czekają Cię cudowne wrażenia:) Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało, tak jak zaplanowaliście.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudnie :) już cała Ci zazdroszczę :) powodzenia :) baw się dobrze!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. zatem świetnej podróży, zresztą jakby mogła świetną nie być???:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspanialej podrozy! Bawcie sie dobrze i oby aura sprzyjala! Serdecznie pozdrawiam i czekam na relacje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moni, jak ja Ci zazdroszczę tego Mont-Saint-Michel! Wspaniałej podróży, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Moniu, Ty już chyba powinnaś być w domu o ile mnie pamięć nie myli ;) Mam nadzieję, że wyjazd się udał i niedługo wrócisz do stęsknionych czytelniczek :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję Wszystkim za życzenia, za słowa powitań i troski - tak, jestem już w domu niestety nie mam internetu do 9 lipca ... jak tylko się podłączę obiecuję całą listę wrażeń i zdjęć
  CAŁUSY

  OdpowiedzUsuń
 12. O, szkoda, jeszcze ponad tydzień czekania ;) Trzymaj się cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 13. Moni -dziękuję bardzo za kartkę :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Enga - doczekałyśmy się! jestem!
  Czara - :)

  OdpowiedzUsuń