nowy adres i moc możliwości

Witam Wszystkich po urlopie i na moim nowym adresie i z góry przepraszam za moją sporadyczną obecnośc na blogu i w kometarzach.
Jakoś urlop ten podziałał na mnie rozleniwiająco - niby tam człowiek tyle robił, nachodził się, zdobywał, namęczył, wypocił, nie posiadał z dumy i wytrwałości, a teraz tak osiadł na laurach. I choć na urlopie poczytałam (trochę) książek (trochę Hańbę Coetzee i trochę Złoty notes Lessing) to teraz ogarnęła mnie jakaś niemoc - aż boję sie pomyśleć czy coś tam w środku mi się nie popsuło. Mam nadzieję, że samoistnie się naprawi i kiedyś "zechce mi się tak jak mi się nie chce teraz " czytać, myśleć i pisać!
W zwiąku z nowym adresem posiadłam zdolność i możliwość umieszczania filmików i teraz właśnie czynię to wstawiając obiecany wcześniej film

P.S. Zosik przepraszam, że jednak nie odwiedziłam Cię w K. Miało być 90% na TAK, a wyszło 90% na NIE - nie daliśmy rady w drodze powrotnej :-(((

8 komentarzy:

 1. Witam Cię moja droga w gronie bloggerów na blogspot. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba. Ja definitywnie odeszłam z onetu kiedy zaczęłam pracować na blogspot.
  Jeśli chciałabyś mnie jakieś ładne tło czy masz problemy z html nie ma problemu, wszystko Ci wytłumaczę :)

  Buziaki ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na blogspot nie narzekam. Jest ok. A widoki na górze - film - były dość jednolite ;) Mgła wszechogarniająca wszystko? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję przeprowadzki :) Ze strony czytelniczej mogę powiedzieć, że teraz przynajmniej będzie widać wszystkie komentarze w całości :) A mgła trochę musiała działać na wyobraźnię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Vampire DZIĘKUJĘ :-)
  Matyldo, Lilithin: to była CHMURA! Chmura, nie mgła, która utknęła na szczycie, myślę, że nawet dobrze, bo widoki bez tej chmury już widziałam, a tak przynajmniej było niesamowite wrażenie, jakbym leciała samolotem cabrio :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. o wiele lepiej:)))
  Lecę zalinkować po nowemu

  OdpowiedzUsuń
 6. film krótki, ale chmura przecież sama w sobie jak mgła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No niby tak, tylko, że z dołu wyglądało to inaczej i śmiesznie - taka jedna mała chmurka na czystym słonecznym niebie usadowiła się na samym szczycie :-) - złośliwa chmurka!

  OdpowiedzUsuń